24.06.2017 – Sobótkowe pływanie i z Banana Boat szantowanie

Sobotni poranek zaczął się zupełnie normalnie. Klubowicze krzątali się znajdując sobie jakieś zajęcia lub oddając się przyjemności pływania. Jednak z czasem zaczynało się robić coraz gwarniej i tłoczniej, a na klubowej "scenie" pojawił się sprzęt nagłaśniający niczym ze scen koncertowych. Z różnych stron wychodzili mali i duzi piraci, czyli klubowicze chętni na dobrą zabawę. To był znak, że zaczęła się SOBÓTKA. O godzinie 15.00 na scenie pojawił się Komandor Marek z mikrofonem w ręku witając wszystkich zgromadzonych oraz zapraszając na scenę naszych specjalnych gości - zaprzyjaźniony zespół szantowy - Banana Boat. Nie zabrakło oczywiście ciekawych opowieści z zespołowego życia chłopaków oraz wspólnego śpiewania. Na koniec wspólne zdjęcie i Banana Boat uciekli na następny koncert. Dziękujemy Wam, że mimo tak napiętego grafiku znaleźliście dla nas chwilkę i oczywiście zapraszamy częściej.

Po przyjemnościach dla duszy przyszedł czas na przyjemności dla ciała, a dokładnie żołądka. Mieliśmy okazję spróbować pysznego gulaszu przygotowanego przez naszych klubowych kolegów. Potem czas wolny i o godzinie 19.00 wybiły szklanki wzywające do wspólnego pływania. Tradycyjnie jak co roku klubowe jednostki wyruszyły w tym samym kierunku. Nad naszym bezpieczeństwem czuwało zaprzyjaźnione Zagłębiowskie WOPR. Przy zachodzącym słońcu przybiliśmy do kei, by móc oddać się następnym atrakcjom wieczoru.

Na brzegu czekało na Nas ognisko, przy którym można było wrócić do młodzieńczych lat i upiec kiełbaskę. Potem już tylko wspólne biesiadowanie i szantowanie przy gitarze. Włodku dziękujemy Ci. Na koniec wieczoru spotkała Nas bardzo miła niespodzianka – @Paweł Jędrzejko wrócił do Nas i przyłączył się do wspólnego śpiewania oraz lał miód na nasze serca swoim pięknym głosem. Paweł dziękujemy Ci za wieczorno-prywatny mini koncert 😉

Zapraszamy na fotorelacji. Ten kto był niech powspomina, a kto nie miał możliwości niech chociaż troszkę poczuje tą atmosferę, a za rok dołączy do wspólnej zabawy.

#KlubŻeglarskiPogoriaIV #klubzeglarskipogoria4 #dąbrowagórnicza #jachty #wypożyczalniakajaków #żeglarstwo #summer #zarazsezon #pogorianie #pogoria4 #takiemiejsce #jestpieknie #szanty #szantowanie #BananaBoat #koncertszanty

 

error: www.pogoria4.org.pl